Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zdobądź nagrodę w postaci inteligentnego rozwiązania bezpieczeństwa

Formularz zgłoszeniowy jest skonstruowany w taki sposób, że wypełnienie go zajmie Ci tylko chwilę. W miarę możliwości, zadbaj o szczegóły i prześlij nam zdjęcia, mapy, statystyki i opis Miejsca, które wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Innymi słowy, wszystko, co pomoże nam dobrze poznać wskazane Miejsce. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia czy konsultacji, niezależnie od tego, czy chodzi o zagadnienia związane z bezpieczeństwem, czy wyzwania związane z cyfryzacją.

Jak wytypować lokalizację, która potrzebuje dodatkowych zabezpieczeń? Jeśli nie jesteś pewien, które Miejsce w Twoim mieście zgłosić do konkursu, możesz skorzystać z poniższych wskazówek:

  1. Skontaktuj się z odpowiednim oddziałem Polskiej Policji i poproś o statystyki dotyczące Twojego miasta. Informacje możesz pozyskać także ze strony Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
  2. W zakładce „Dla miast” znajduje się kilka przykładów Miejsc, które mogą wymagać dodatkowych zabezpieczeń, a także wskazówki, jak system inteligentnego monitoringu może odpowiadać na potrzeby miast. W tej samej zakładce, dostępne są praktyczne studia przypadku dla miast polskich i zagranicznych.

Co się dzieje po wysłaniu zgłoszenia?

Na podany przez Państwa e-mail zostanie wysłane automatyczne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Nasz zespół sprawdzi jego poprawność oraz to, czy spełnia wszystkie warunki, aby zgłosić projekt do konkursu. W przypadku rozbieżności, skontaktujemy się z Państwem i wspólnie rozstrzygniemy wszystkie niejasności. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, najpóźniej w ciągu pięciu dni roboczych, Państwa projekt zostanie opublikowany na tej stronie w zakładce Zgłoszone Projekty.

Zgłoś projekt